دانستنی های قبل از ازدواج

پورتال جامع صبا
فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

طالع بینی ازدواج ماه های مختلف با یکدیگر

طالع بینی ازدواج ماه های مختلف با یکدیگر

با پیشرفت علم و دانش هنوز طالع بینی در بین بسیاری از اقشار جامعه طرفداران خاص خودش را دارد و از رونق نیافتاده است.طالع بینی به هر صورتی که باشد جذابیت ویژه ای برای جوانان دارد اما یکی از جذاب ترین طالع بینی ها برای جوانان به خصوص تازه عروس و داماد ها طالع بینی ازدواج است که در این فال به سرنوشت و آینده ازدواج با طرف مقابلتان پی می برید.اگرقصد ازدواج دارید باید درباره ماه تولد فرد مورد علاقه تان اطلاعاتی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از مطالبی که در این بخش از سرگرمی نمناک ارائه شده ، پی به سرنوشت و آینده خود با این فرد ببرید.

دانلود رایگان مقاله در مورد ازدواج اينترنتي

اخيراً شيوه اي به نام «ازدواج اينترنتي» رايج شده كه افراد از طريق اينترنت با هم آشنا مي شوند و پس از گذاشتن قرار و مدارهاي لازم، تن به ازدواجي مي دهند كه براساس هيچگونه آشنايي دقيق و حساب شده استوار نيست. اما بسياري از اين قول و قرارهاي نوشته شده يا گفته شده از طريق اينترنت خلاف واقع از آب درمي آيد.

البته در اين ميان افراد ديگري هم هستند كه به دلايل گوناگون دست به ازدواج هاي صوري مي زنند و فقط به خاطر رسيدن به موقعيت هايي خاص به ازدواج هايي ظاهري كه شكلي قانوني دارد تن مي دهند.

«هادي ناصرپور» كارشناس ارشد حقوق و وكيل دعاوي و مشاوره حقوقي درباره پيامد و خسارت مادي و معنوي اينچنين ازدواج هايي به شهروندان هشدار مي دهد و مي گويد: «متاسفانه بيشتر ازدواج هاي صوري به علت نبود علاقه واقعي و رابطه عاطفي بين زوجين به طلاق منجر مي شود و پيامدهاي سنگين مادي و معنوي را براي دو طرف دارد.» وي با اشاره به يكي از پرونده هايي كه وكالت زوجه را در آن برعهده دارد، مي گويد: «خانمي كه از طريق اينترنت، برنده رواديد اقامت در آمريكا شده بود، براي تكميل مدارك خود اقدام به ازدواج اينترنتي كرد، اما سرانجام موفق به اخذ رواديد اقامت در آمريكا نشد و در حال حاضر اين خانم كه انگيزه اي براي زندگي مشترك ندارد، تقاضاي صدور گواهي عدم سازش از دادگاه كرده است. اين در حالي است كه افراد بايد براي اقامت در خارج از كشور از راه هاي قانوني و مشاوره با وكلاي باتجربه استفاده كنند.»

تلگرام آپارات نماشا  آندروید  ارسال پیام تماس با ما تبلیغات خوراک  سایت نقشه سایت فروشگاه